درباره ما

ماموریت شرکت گستره‌نگار

ماموریت اصلی شرکت گستره‌نگار ارائه‌ی راه‌کارهای بومی برای نرم‌افزارهای معتبر جهانی است. اعتقاد ما بر آنست که در بسیاری مواقع استفاده از نرم‌افزارهایی که در سطح جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، در مقایسه با توسعه‌ی نرم‌افزارهای جدید می‌تواند راهکاری بسیار با صرفه باشد. آنچه می‌تواند این ایده را عملی سازد وجود راه‌کارهای بومی و امکانات لازم کاربر ایرانی و همچنین ارائه‌ی خدمات مناسب می‌باشد.

 

  
 شرکت گستره‌نگار با بومی سازی نرم‌افزارهای به‌روز و معتبر جهانی و از طریق ارائه خدمات مشاوره، آموزش و پیاده‌سازی آنها، به سازمان‌ها و کاربران فارسی زبان در تمامی نقاط جهان کمک می‌کند تا کارآیی و اثربخشی خود را بهبود و ارتقاء دهند.
  

 
 برای این منظور شرکت گستره‌نگار به طور مرتب فناوری‌های اطلاعاتی و نرم‌افزارهای به‌روز و معتبر جهانی را رصد نموده و با انتقال دانش آن به فضای کسب‌وکار فارسی زبانان، آنها را در انتخاب راهکار بهینه و موثر یاری می‌کند.
 
  
 سابقه طولانی و تجارب متعدد سبب شده است تا گستره‌نگار مجموعه‌ی کاملی از راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را جهت حل چالش‌های سازمانی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 


چشم‌انداز شرکت

شرکت گستره‌نگار در چشم‌انداز آرمانی خود، شرکتی معتبر در زمینه ارائه ابزارهای نرم‌افزاری فارسی و انتخاب نخست شرکت‌های نرم‌افزاری جهانی برای شراکت در توسعه راهکارهای مشترک در منطقه و همچنین انتخاب نخست مشتریان در استفاده از راهکارهای نرم‌افزاری رایج و معتبر جهانی است.


خلاصه آمار
بازدید امروز این صفحه: 1
بازدید کل این صفحه: 8410
بازدید کل سایت: 1964362
گستره‌نگار ©