منابع

پرنیان امکان استفاده از تقویم شمسی و زبان فارسی را در مجموعه‌ای از نرم‌افزارها به خصوص مجموعه‌ی مایکروسافت آفیس ارائه می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از پرنیان تقویم شمسی را در Microsoft Outlook، Microsoft Excel، Microsoft Project و دیگر نرم افزارهای مجموعه Microsoft Office بکار گیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرنیان می‌توانید به صفحه معرفی این محصول مراجعه کنید.
پرنیان 6، نسخه‌ای از محصول پرنیان است که برای استفاده در مجموعه‌ی آفیس 2010 ارائه می‌شود. با اینحال این نسخه کماکان پشتیبانی از آفیس 2007 را حفط خواهد کرد.

ارتقاء از نسخه‌های قبلی پرنیان به پرنیان 6
چنانچه از نسخه‌های قبلی پرنیان (نسخه 5) استفاده می‌کنید، می توانید با باراندازی نسخه 6 پرنیان، نسخه قبلی را Uninstall کرده و بدون اینکه به اشکالی برای اسناد قبلی بوجود آید، نسخه جدید را نصب و استفاده نمایید.

پیش‌نیازهای پرنیان 6
با توجه به تکنولوژی‌های جدید بکارگرفته شده در محصول پرنیان 6، لازم است قبل از نصب پرنیان 6 نسخه 2 یا بالاتر Net Framework. را از روی CDهای کاربردی یا مستقیما از سایت مایکروسافت نصب کنید. دقت کنید که نگارش‌های جدید ویندوز (همانند ویندوز 7 یا ویندوز 2008) نسخه‌های جدید NetFramework. را بصورت استاندارد همراه خود دارند، و در نسخه‌های قبلی نصب شده نیز ممکن است این محصول قبلا بر روی سیستم شما نصب شده باشد و نیازی به نصب مجدد آن نباشد.

نسخه‌های 32بیتی و 64بیتی پرنیان 6
با توجه به اینکه پرنیان 6 در دو نسخه مجزا (با امکانات یکسان) برای محیط‌های 32بیتی و 64بیتی عرضه شده است، لازم است بر اساس نگارش سیستم عامل دستگاه خود، نسخه مناسب را باراندازی و نصب کنید.

باراندازی پرنیان 6
شما می‌توانید از طریق لینک‌هایی که در ستون سمت چپ این صفحه قرار داده شده‌اند، نسخه 32بیتی یا 64 بیتی پرنیان 6 را دانلود کرده، بر روی سیستم خود نصب کنبد.

 

خلاصه آمار
بازدید امروز این صفحه: 1
بازدید کل این صفحه: 94307
بازدید کل سایت: 1964358
گستره‌نگار ©