پرنیان برای مایکروسافت داینامیکس سی آر ام

فارسی سازی رابط کاربری و افزودن تقویم شمسی به مایکروسافت داینامیکس سی آر ام

پرنیان یک فارسی‌ساز همه‌کاره است. پرنیان برای سی.آر.ام، تقویم شمسی و امکان استفاده از زبان فارسی را در مایکروسافت داینامیکس سی آر ام365 (Dynamics CRM365) فراهم می‌کند. این امکانات به شکل کاملا سازگار با استانداردهای مایکروسافت ارائه می‌شوند و عبارتند از:

 • تقویم شمسی در نماها
 • تقویم شمسی در فرم‌ها و کنترل انتخاب تاربخ
 • تقویم شمسی در نمودارها
 • تقویم شمسی در فیلترهای تاریخ
 • تقویم شمسی در اوت لوک
 • تقویم شمسی در اکسل
 • تقویم شمسی در گردش‌کارها
 • تقویم شمسی در یادداشتها
 • تقویم شمسی در فیلتر ماه و سال
 • استفاده از تقویم شمسی بنا بر انتخاب کاربر
 • استفاده از تفویم شمسی و زبان انگلیسی به صورت همزمان
 • محیط و رابط کاربر کاملا فارسی
 • سفارشی سازی ترجمه

تقویم شمسی در اوت لوک (Outlook)

یکپارچگی با مایکروسافت اوت لوک از ویژگی‌های منحصر بفرد داینامیک سی آر ام است، امکان استفاده از تقویم شمسی در اوت لوک این ویژگی را برای کاربران زبان فارسی دلچسب‌تر می‌کند:

تقویم شمسی در اکسل (Excel)

انتقال اطلاعات به اکسل و استفاده از آن برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از امکانات کلیدی سی آر ام است که تقویم شمسی در آن پشتیبانی شده است:

تقویم شمسی در گردش‌کارها

تقویم شمسی در فیلدهای تاریخ در گردش‌کارها نیز پشتیبانی شده است. برای مثال اگر در یک گردش‌کار ایمیلی تنظیم می‌شود که در متن آن تاریخ یک صورت‌حساب آورده شده است، این تاریخ با فرمت شمسی نمایش داده خواهد شد.

سفارشی ‌سازی ترجمه

ترجمه‌ی مایکروسافت سی.آر.ام شامل ترجمه‌ی تعداد زیادی عبارت است. بعضا این عبارت‌ها تخصصی هستند و ممکن است ترجمه‌ی آنها مورد قبول تمامی کاربران نباشد. از اینرو ابن امکان فراهم شده است که کاربران بتوانند در صورت لزوم این عبارت‌ها را تغییر داده و ترجمه‌ی مورد نظر خود را بکار ببندند. برای اینکار برنامه یک پرونده‌ی اکسل که شامل تمامی عبارت‌ها است را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر میتواند آنرا تغییر دهد. پس از آن برنامه بر اساس ترجمه‌ی جدید، بسته‌ی زبان سفارشی را می‌سازد.

تقویم شمسی در نماها

تقویم شمسی در فرم‌ها

فیلدهای تاریخ در فرم‌های ورود اطلاعات و کنترل انتخاب تاریخ شمسی می‌شود:

تقویم شمسی در فیلترها

به هنگام فیلتر کردن اطلاعات در مورد فیلدهای تاریخ میتوان از تقویم شمسی استفاده کرد، فیلترهای “این ماه”، “امسال” و… نیز به درستی برای ماه و یا سال شمسی تنظیم می‌شوند:

رابط کاربر فارسی داینامیکس 365

کاربر می‌تواند از محیط و رابط کاربر فارسی استفاده کند. این بخش به صورت یک “بسته‌ی زبان” (Language Pack) ارائه شده است که کاملا مطابق با استانداردهای مایکروسافت ساخته شده است. به ترتیبی که نصب و استفاده از آن دقیقا همانند سایر بسته‌های زبان دیگری است که توسط مایکروسافت ارائه می‌شود و نصب آن هیچ محدودیت و یا شرایط خاص و غیر معمولی را ایجاد نمی‌کند.

تمامی این امکانات با بهترین کیفیت و در نهایت سازگاری با نسخه‌ی اصلی ارائه شده‌اند. به خصوص داده‌ها و بانک اطلاعاتی سی آر ام بسیار مهم و حساس است، ما به خود اجازه نداده‌ایم که با تغییرات غیر استاندارد، اطلاعات مشتری را به خطر بیاندازیم. در صورتیکه فارسی‌ساز به هر دلیلی از کار بیافتد و یا کاربر بخواهد از امکانات آن صرفنظر کند، بانک‌اطلاعاتی سی آر ام بدون هیچ تغییری در دسترس خواهد بود. در این وضعیت صرفا امکانات فارسی و تقویم شمسی غیر فعال خواهند شد.
روش‌های استاندارد و سازگار بکار گرفته شده در این فارسی‌ساز این امکان مهم را فراهم می‌کند تا کاربر بتواند بدون نگرانی آخرین بروزرسانی هایی که توسط مایکروسافت ارائه می‌شود را دریافت و نصب کند. در این حالت حتی لازم نخواهد بود که کاربر نسخه‌ی فارسی‌ساز جدید را تهیه کند. فارسی‌ساز به ترتیبی کار شده است که سازگاری خود را با این تغییرات حفظ خواهد کرد.

تقویم شمسی در نمودارها

نمودارها یکی از جذاب‌ترین روش‌های ارائه‌‌ی اطلاعات در سی آر ام است که خوشبخانه امکان استفاده از تقویم شمسی در آن فراهم شده است:

استفاده از تقویم شمسی بنا بر انتخاب کاربر

کاربران میتوانند به سلیقه‌ی خود و در هر زمان، تقویم خود را انتخاب کنند. به این ترتیب یک کاربر Dynamics CRM365 می‌تواند تقویم خود را روی میلادی تنظیم کند در حالیکه بقیه‌ی کاربران از تقویم شمسی استفاده میکنند. این تغییر هیچ تاثیری بر روال کاری دیگران نخواهد داشت. تنظیم تقویم براحتی از طریق صفحه‌ی انتخاب‌های کاربر انجام می‌شود. با تغییر تقویم بلافاصله همه‌ی تاریخ‌ها به شکل انتخاب شده نمایش داده خواهند شد.

انواع ویرایش های این محصول

پرنیان مایکروسافت داینامیکس سی آر ام ۲۰۱۶

بومی ساز پرنیان ۸ برای داینامیکس سی آر ام ۲۰۱۶

پرنیان مایکروسافت داینامیکس ۳۶۵

بومی ساز پرنیان ۸ برای داینامیکس ۳۶۵

دوره های آموزشی مرتبط

Microsoft-Sharepoint-2016

دوره های آموزشی شیرپوینت ۲۰۱۶

دوره های آموزشی شیرپوینت ۲۰۱۶ برای کاربران شیرپوینت، مدیران سایت و طراحان فرایندهای سازمانی

Microsoft-CRM-2016-150x150

دوره های آموزشی داینامیکس سی.آر.ام ۲۰۱۶

دوره های آموزشی مایکروسافت داینامیکس سی آر ام ۲۰۱۶ برای کارکنان بخش های بازاریابی، فروش و پشتیبانی، مدیران و راهبران فرایندهای سازمان

مقالات، کتاب و بروشورهای مرتبط

Shopping Cart
به بالای صفحه بردن