آموزش مایکروسافت پراجکت، فصل هشتم (دوبله) منتشر شد

فصل هشتم از مجموعه آموزش مایکروسافت پراجکت لیندا (اجرا شده توسط بانی بیافورد) توسط گستره نگار منتشر شد.

گستره‌نگار با سابقه بیش از سه دهه تولید نرم‌افزار فارسی ساز و بومی ساز برای نرم افزارهای جهانی از جمله مایکروسافت پراجکت (MSP) و اراکل پریماورا (Primavera) و ارائه خدمات توسعه، راه‌اندازی، مشاوره و آموزش نرم‌افزارهای مدیریت پروژه به مناسب ورود به دهه چهارم فعالیت خود تمام فصل های مجموعه آموزشی برای مایکروسافت پراجکت ارائه شده توسط لیندا را بصورت فارسی و دوبله شده و رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.

تاکنون هفت فصل در کانال آپارات پرنیان منتشر شده است.

فصل هشتم شامل ده قسمت است و در این فصل به مبحث استفاده از نماها ،‌ مرتب‌سازی ،‌ فیلتر کردن و همچنین گروه‌بندی فعالیت‌ها و منابع با عنوان اصلی  Working with Views در مایکروسافت پراجکت پرداخته شده است.

شرکت گستره‌نگار تولید کننده نرم‌افزار پرنیان تقویم شمسی مایکروسافت پراجکت این مجموعه آموزش مایکروسافت پراجکت را برای شما آماده کرده است. برای دیدن تمامی قسمت های آموزش مایکروسافت پراجکت به کانال آپارات ما مراجعه نمایید. کل مجموعه شامل سیزده فصل و هفتاد و دو قسمت می باشد که تمامی قسمت‌ها به مرور زمان به صورت فارسی و دوبله شما در کانال آپارات و وبلاگ شرکت گستره‌نگار منشر خواهد شد. مجموعه ارائه شده توسط گستره نگار تولید کننده نرم افزارهای پرنیان (تقویم شمسی مایکروسافت پراجکت) ترجمه و صداگذاری شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
Scroll to Top