فارسی ساز msp

تقویم شمسی برای نرم افزار مایکروسافت پراجکت (Microsoft Project) یا MSP

نرم‌افزار مایکروسافت پراجکت (Microsoft Project) که در نزد کاربران به نام M.S.P نیز آن را می شناسند برای مدیریت پروژه‌ها بر پایه علم مدیریت پروژه کاربرد دارد و جزو زیر مجموعه نرم‌افزار آفیس و محصول شرکت Microsoft است. نرم‌افزار ام اس پراجکت (MS Project) تصویر بزرگی از پروژه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که می‌توان تمامی جزئیاتی که برای رسیدن به هدف باید تکمیل شوند را در آن وارد نمود و آن‌ها را سازماندهی کرد. بدون تردید ایده‌های خوب را خودتان باید فراهم نمایید اما مایکروسافت پراجکت یا همان MSP به شما کمک می‌کند تا با روشی سازماندهی شده، ایده‌ها و افکارتان را ثبت و آن‌ها را به طرحی قابل اجرا تبدیل کنید. با مایکروسافت پراجکت یا MSP، به سادگی می‌توانید زمان تکمیل هر فعالیت یا هر مرحله از پروژه را تخمین بزنید و مطمئن شوید که می‌توانید پروژه را در موعد مورد مقرر به اتمام برسانید. در نهایت هنگامی که اجرای پروژه آغاز می‌گردد، می‌توانید برنامه‌ریزی را با توجه به تاریخ‌های واقعی شروع و پایان فعالیت‌ها به روزرسانی کنید، در این حالت نرم افزار MSP یا مایکروسافت پراجکت، برنامه را مجددا محاسبه نموده و نشان می‌دهد که فعالیت‌ها تا چه اندازه زودتر یا دیرتر به اتمام رسیده‌اند. در آخر شاید مهمترین مزیت استفاده از نرم افزار مایکروسافت پراجکت(Microsoft Project)، این باشد که در طول مدت مراحل برنامه ریزی و انجام پروژه می‌توانید گزارش‌هایی که نشان دهنده برنامه و میزان پیشرفت کار است را چاپ کنید. درواقع، اگر بیش از یک نفر در اتمام یک پروژه مشارکت داشته باشد، ایجاد ارتباط مؤثر، عامل اصلی و اساسی برای یک نتیجه مطلوب است. اما از نقاط ضعف این برنامه برای کاربران ایرانی می توان به نبود تقویم شمسی در این نرم افزار اشاره نمود. نرم افزار تقویم شمسی پرنیان انتخابی مطمئن برای رفع این مشکل است که علاوه بر تقویم شمسی امکان ترجمه برچسب ها و برخی موارد دیگر در این برنامه به زبان فارسی را دارد.

به طور کلی نرم‌افزار Microsoft Project يكی از قويترين و محبوب‌ترين نرم‌افزارهای موجود در بحث كنترل پروژه محسوب مي‌شود. اين نرم‌افزار سالهاست كه به بازار ايران وارد شده و به شكل بسيار گسترده‌ای توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده واقع مي‌شود. مهندسان كنترل پروژه عموماً از اين نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مديريت زمان و هزینه پروژه‌ استفاده می كنند. نرم افزار مايكروسافت پراجكت عليرغم وجود برخی محدوديتها (در مقايسه با نرم‌افزارهای مشابه)، به‌عنوان يک نرم‌افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصا در ايران روزانه مورد استفاده كاربران بيشماری قرار می گيرد. سهولت كار با اين نرم‌افزار، قابليت استفاده از امكانات ويندوز، سازگاری و شباهت كامل محيط و جعبه ابزارهای آن با ساير محصولات مايكروسافت، راهنمای برخط (Online) و كامل داخل برنامه، وجود گزارشها و نماهای متنوع، امكان تعريف نماها و جداول جديد و به‌طوركلی داشتن يک محيط كاربرپسند، اين نرم‌افزار را به نوعی از ساير نرم‌افزارهای مشابه متمايز كرده است. با امکاناتی که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می دهد می توان هم در مرحله برنامه ریزی و هم در کنترل و گزارش دهی از آن بهره گرفت. با استفاده از تقویم شمسی پرنیان به سهولت هرچه بیشتر می توانید از نرم افزار Microsoft Project استفاده کنید. اما چنانچه پیشتر اشاره کردیم از نقاط ضعف این برنامه برای کاربران ایرانی می توان به نبود تقویم شمسی در این نرم افزار اشاره نمود، که این مورد با استفاده از پرنیان رفع گردیده است.

در حقیقت اگر مسئولیت برنامه ریزی و کنترل طیف وسیعی از فعالیتها و منابع، به منظور رسیدن به اهدافی مشخص به شما واگذار شده است و چنانچه تصمیم بر استفاده از Microsoft Project بعنوان نرم افزار مدیریت زمان و منابع را دارید، می توانید نرم افزار تقویم شمسی پرنیان که توسط شرکت گستره نگار توسعه یافته است، را برای نسخه های مختلف مایکروسافت پراجکت (Microsoft Project) از طریق راه های ارتباطی زیر تهیه نمائید. همچنین امکان مشاهده محصولات و سفارش اینترنتی از شرکت گستره نگار از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

ورود به صفحه فروشگاه اینترنتی

۰۲۱ – ۸۸۵۲۰۴۱۲ – ۱۵ :تلفن

Parnian_Sales :آی دی تلگرام فروش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
به بالای صفحه بردن