مایکروسافت پراجکت

تقویم شمسی پراجکت 2021 پرنیان (تقویم شمسی و برچسب های فارسی)

تقویم شمسی پراجکت 2021 پرنیان 10، محصول شرکت نرم افزاری گستره نگار فارسی ساز و تقویم شمسی برای تمامی نسخه های نرم افزار مایکروسافت پراجکت می باشد.

نرم‌افزار مایکروسافت پراجکت یا مایکروسافت پروجکت (Microsoft Project) که در نزد کاربران به نام MSP نیز آن را می شناسند برای مدیریت پروژه‌ها بر پایه علم مدیریت پروژه کاربرد دارد و جزو زیر مجموعه نرم‌افزار آفیس و محصول شرکت Microsoft است. نرم‌افزار ام اس پراجکت (MS Project) تصویر بزرگی از پروژه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که می‌توان تمامی جزئیاتی که برای رسیدن به هدف باید تکمیل شوند را در آن وارد نمود و آن‌ها را سازماندهی کرد. بدون تردید ایده‌های خوب را خودتان باید فراهم نمایید اما مایکروسافت پراجکت یا همان MSP به شما کمک می‌کند تا با روشی سازماندهی شده، ایده‌ها و افکارتان را ثبت و آن‌ها را به طرحی قابل اجرا تبدیل کنید. با مایکروسافت پراجکت یا MSP، به سادگی می‌توانید زمان تکمیل هر فعالیت یا هر مرحله از پروژه را تخمین بزنید و مطمئن شوید که می‌توانید پروژه را در موعد مقرر به اتمام برسانید. در نهایت هنگامی که اجرای پروژه آغاز می‌گردد، می‌توانید برنامه‌ریزی را با توجه به تاریخ‌های واقعی شروع و پایان فعالیت‌ها به روزرسانی کنید، در این حالت نرم افزار MSP یا مایکروسافت پراجکت، برنامه را مجددا محاسبه نموده و نشان می‌دهد که فعالیت‌ها تا چه اندازه زودتر یا دیرتر به اتمام رسیده‌اند. اما از نقاط ضعف این برنامه برای کاربران ایرانی می توان به نبود تقویم شمسی در این نرم افزار اشاره نمود. فارسی ساز msp پرنیان انتخابی مطمئن برای رفع این مشکل است که علاوه بر تقویم شمسی امکان ترجمه برچسب ها و برخی موارد دیگر در این برنامه به زبان فارسی را دارد.

با خرید تقویم شمسی پراجکت 2021 پرنیان 10 و دریافت بسته نرم افزاری پرنیان، می توانید علاوه بر دریافت تقویم شمسی پراجکت 2021 و فارسی ساز msp، از قابلیت تقویم شمسی در مجموعه نرم افزاری مایکروسافت آفیس بصورت رایگان و نامحدود بهره مند شوید.

ورود به صفحه فروشگاه اینترنتی

۰۲۱ – ۸۸۵۲۰۴۱۲ – ۱۵ :تلفن واحد فروش

Parnian_Sales :آی دی تلگرام فروش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
Scroll to Top