پرنیان برای پریماورا

مدتها بود برای تقویم شمسی در پریماورا کار جدیدی انجام نداده بودیم.

خوشحال هستیم که اکنون یک بروزرسانی کامل انجام شده و امکانات فارسی و تقویم شمسی برای آخرین نسخه‌های پریماورا آماده شده و بیشتر از بابت اینکه این امکانات در فارسی‌ساز پرنیان ۸ ادغام شده است.

به این ترتیب می‌شود با یک نسخه از پرنیان در مجموعه‌ی نرم‌افزارهای آفیس، مایکروسافت پراجکت و همپنین پریماورا از تقویم شمسی و امکانات فارسی استفاده کرد.

بنابراین آنچه قبلا با نام تجاری "پریما تقویم شسی برای پریماورا" ارائه می‌شد از این پس در قالب یکی از ماژول‌های پرنیان ارائه خواهد شد. این نسخه تمامی نسخه‌های معمول پریماورا نظیر ۶ ,۸٫۲, ۱۶٫۲ , ۱۷٫۷ را پشتیبانی می‌کند.

در واقع فناوری منحصر به فرد در این نسخه، تشخیص نسخه‌ی پریماورا و انجام تصحیحات لازم به هنگام اجرا است. به ترتیبی که پیش‌بینی می‌شود همین نسخه بدون هیچ تغییری بتواند کار فارسی‌سازی را در نسخه‌های بعدی نیز به خوبی انجام دهد و نیازی به بروزآوری نداشته باشد.

به طور مثال این محصول در ابتدا برای نسخه‌ی ۱۶٫۲ ساخته شد اما بی‌هیج اشکالی در نسخه‌ی ۱۷ هم کار می‌کند.

همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است، با استفاده از پرنیان برای پریماورا، میتوان به سادگی و دقیقا همانند تقویم میلادی، از تقویم شمسی استفاده کرد:

کاربر میتواند در هر زمان بین استفاده از تقویم شمسی و میلادی سویچ کند. برای اینکار کافی است از منوی Edit / User Perferences وارد انتخاب‌های تقویم شود. در اینجا اگر جداکننده (Separator) را علامت "/" انتخاب کند تقویم شمسی می‌شود در غیر اینصورت تقویم میلادی استفاده خواهد شد:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
Scroll to Top