داینامیکس ۳۶۵ چیست؟

داینامیک ۳۶۵ نرم افزار کامل شده با ترکیبی از توانایی های CRM و ERP مایکروسافت با هدفی جدید است.

در حقیقت قدم بعدی در سیر تکاملی محصولات ترکیبی از CRM و ERP است و میتوان گفت نسل بعدی از برنامه های هوشمند تجاری میباشد و مایکروسافت آن را برای انعطاف پذیری و توسعه پذیری بالا تولید کرده است.

داینامیک ۳۶۵ نقطه ی شروعی برای سازمان ها میباشد که تجارتشان را از روز اول سازماندهی کنند. این نرم افزار به شما اجازه میدهد که اطلاعات تجاری را استخراج نموده تا تمایلات مشتری , فرصت های تجاری و … را کشف کنید.

داینامیک ۳۶۵ یک بسته کامل شده از تمام توابع مدیریتی تجاری را ارائه میدهد. بطور معمول , نرم افزارهای پیشرفته روی لایه ای از دیتابیس های پیچیده ساخته شده اند. متخصصان باید برای روند تجاری منحصر بفرد , دیتابیس را تنظیم , نگهداری و سفارشی سازی کنند.

مایکروسافت سعی دارد که این موضوع را حذف کند. داینامیکس ۳۶۵ با از بین بردن گپ های موجود بین فرآیندهای کسب و کار و برنامه های نرم افزاری در جهت بهبود تصمیم های هوشمندانه که منجر به خودکارسازی فرایندها می شوند، در حال تغییر نحوه ی انجام فرایندها در سازمان ها می باشد.

داینامیکس ۳۶۵ عمدتا بر پایه ی سه ستون قوی ساخته شده است: PowerApps، Flow، و مدل داده مشترک (Common Data Model) که باعث پویایی کسب و کارها می شوند.

PowerApps

تصور کنید که شما می توانید برنامه ها و گردش کار ها را با مقدار کمی برنامه نویسی یا بدون کدنویسی ایجاد کنید! مدل داده های مشترک موجود در داده های موجود از را ادغام و مدیریت می کند و به شما این امکان را می دهد تا به سرعت برنامه های وب و تلفن همراه را با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن ساده بسازید.

• تجربه کسب و کار را به راهکارهای واقعی تبدیل کنید و هر آنچه را که برای دستیابی به نتایج نیاز دارید، به دست آورید. • ایجاد ارتباطات بیشتر بین داده ها و API ها به هر سیستم کسب و کار موجود و توانمندسازی کاربران برای ایجاد برنامه های مورد نیاز خود. • برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید – از یک برنامه استخدام برای یک تیم داخلی گرفته تا یک برنامه خدمات مشتری برای تیم فروش خود. • نمایش هر گونه اطلاعات از داینامیکس ۳۶۵ و انتشار سریع آنها از طریق برنامه بصری جذاب سازگار با تلفن همراه و یا وب سایت. • ایجاد برنامه هایی که در هر دستگاهی با استفاده از یک تجربه مانند مایکروسافت آفیس کار می کنند. با استفاده از قالب های از پیش تعریف شده امکان شروع سریع عملیات فراهم شده است. • استفاده از اتصالات داخلی و یا سفارشی برای اتصال PowerApps به سرویس های ابری مانند Office 365، Dynamics CRM، Salesforce، Dropbox و OneDrive و سیستم های داخلی مانند SharePoint، SQL Server، پایگاه داده های اوراکل، SAP و غیره.

Microsoft Flow

در حال حاضر ساخت و ایجاد فرایندهای گردش کار بسیار آسانتر شده است. با ، یک سرویس اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار، شما می توانید برنامه ها و خدمات را یکپارچه کنید و بینش را به عمل تبدیل کنید.

• ایجاد یک گردش کار به انتخاب خودتان – از هدف گیری سایت شیرپوینت شما به طور خودکار برای ذخیره داده ها در پوشه OneDrive تا بخش مدیریت درخواست خرید. • با استفاده از این جریان خدمات ابری خود را با یکدیگر متصل کنید. این امر شما را قادر می سازد تا جریان های کاری را از قالب های پیکربندی شده و یا از ابتدا ایجاد کنید. • برای دریافت اعلان ها، همگام سازی یا سازماندهی داده ها و تایید خودکار بین برنامه های خود گردش کار ایجاد نمایید. • وظایف تکراری را به جریان های چند مرحله ای تبدیل کنید و کارایی وظایف روزانه خود را افزایش دهید.

Common Data Model (مدل داده مشترک)

تصور کنید که یک پایگاه داده مشترک برای ذخیره نهادهای تجاری داشتید که Dynamics 365، Flow و Power Apps را با یکدیگر متصل می ساخت.

CDM، مدل داده های کسب و کار مبتنی بر Azure، چنین ساز و کار ذخیره سازی را از طریق PowerApps ارائه می دهد.

شما با استفاده از مجموعه ای بزرگ از شاخص های استاندارد که در برنامه های کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند، می توانید از نهاد های استاندارد استفاده کنید و همچنین مدل داده را با سازه های سفارشی گسترش دهید. همه اینها بدون نوشتن کد امکان پذیر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
Scroll to Top